Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin

Bilinçaltının mucizelerini kullanarak, mükemmel bir hayatı keşfet!

LIVCON Hypnosis Practitioner Programı ile Sertifikalı bir Hipnoterapist ol. 

Zihin, aldığı bilgileri hem bilinçli hem de bilinçdışı olarak işlemektedir. Bilinçdışımız, beynimizin farkında olmadığımız yanıdır. Bütün istemsiz beden fonksiyonlarını kontrol etmenin yanında, tüm deneyimlerimizi, hatıralarımızı depolar, bağışıklık sistemimizi, hormonal sistemimizi kontrol eder. Bilinçdışımız aynı zamanda sezgilerimiz, tutumlarımız, kendimiz hakkındaki düşüncelerimiz ve alışkanlıklarımızdan da sorumludur. Hipnoz bilinçaltını kullanma kılavuzudur. Hipnoz esnasında telkinler direkt merkezi sinir sistemine ulaştığı için yaşantımızda artık bize hizmet etmeyen, duygu, düşünce, alışkanlık gibi kalıplarınızı sonsuza kadar çöpe atma fırsatını da sunmaktadır.

LIVCON Hypnosis Practitioner Programı, öğrenilmiş çaresizliklerin kırılması ve bilinçaltında yatan değiştirilmesi gereken gereksizlikler ve ağırlıklardan kurtulmak için inanılmaz sonuçlar sunan bir Sertifika Programı’dır. Aldığın eğitim sayesinde, bilinçaltının dünyasına girecek ve bilinçdışının yasaları ile tanışacaksın. Fobiler, kötü alışkanlıklar ve saplantılara çözüm bulabileceksin. Bariyerleri kaldırarak, dingin ve dengede olmanın yollarını keşfedeceksin. Huzur, mutluluk ve tutku ile dolu bir yaşamın anahtarlarına sahip olacaksın. Korkulardan kurtulup, cesareti tüm hücrelerine de yaymayı öğrenebileceksin.

Sigara, alkol gibi alışkanlıklarından kurtulmak mı istiyorsun? Fobilerin mi var? Kişisel gelişim ve hipnoza ilgi mi duyuyorsun?  Mantığın devre dışı kaldığı dinamiklerle yaşamda harikalar yaratmak mümkün. Hipnoz eğitimi alarak hem gizli şifreleri çözebilir hem de yepyeni bir kariyere sahip olabilirsin.

LIVCON Hypnosis Practitioner Eğitiminde Neler Var?

LIVCON Hypnosis Practitioner Eğitimi teorik ve uygulama alanlarında zengin bir içeriğe sahiptir.

Bu eğitim ile kişi ile uyum sağlama ve nefes alışverişleri konusunda nasıl olman gerektiğini öğreneceksin. Bu uygulama NLP ve koçluktan daha fazla uyum yakalamak amacıyla kullanılır. Uygulama esnasında hem karşındaki kişinin, hem de kendinin otomatik olarak transa girdiğini deneyimleyecek, ses tonunun nasıl olması gerektiğini öğreneceksin. Bu esnada kişinin transa girebilmesini sağlamak için, normal kullandığımız ses tonu ile konuşmaya başlarız, ardından hem konuşma hızımızı hem de konuşma tonumuzu yavaşlatırız. Bir sonraki adım olarak ses tonumuzu yükseltip, kişinin farkındalığını artırırız ve geri dönmesini sağlarız. Ses tonumuzu ve hızımızı kontrol altına almamız bize kişinin transta tutulması ve transtan çıkarılması konularında seansı yönetme imkanı sağlar. Bu eğitim sayesinde kişi ile bağ kurduktan sonra kişiyle nasıl etkileşime gireceğini, onunla nasıl bir iletişim kuracağını, söylediklerini dinlemesini nasıl sağlayacağını öğreneceksin.

LIVCON Hypnosis Practitioner eğitiminde öğrendiğin teknikler sayesinde, kişinin telkine yatkın olup olmadığını kontrol etmeyi ve nasıl bir çalışma yapman gerektiğini anlayacaksın. Harekete geçemeyen kişilerin hipnozla nasıl motive edileceğini ya da yükseltileceğini öğreneceksin. Biraz daha derine inmeyi öğrenecek, farklı uygulamalarla hangi yöntemleri kullanman gerektiğini (kara tahta – kum saati – mum alevi – harfler-sayılar) belirleyeceksin.Çok gergin ve yorgun kişileri, hipnoz seansları vasıtasıyla nasıl rahatlatabileceğini öğrenecek ve bu sayede kişilerde gözle görülen bir rahatlama sağlayabileceksin.