Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin

Bireysel gelişim modellerinin ötesine geç, evren mucizeleri ile birlikte sana hizmet etsin?

LIVCON Quantum Practitioner Programı ile Sertifikalı bir Quantum Terapisti ol.

Evrendeki enerjinin yaşamlarımızı etkilediği bilimsel araştırmalar ile de kanıtlanmıştır. Evrendeki yüksek frekanslı enerji bizim gelişmemiz için gereken bütün araçları (uygun iş, eş, yaşam alanı, ev, bedenimizin sağlığı vd.) barındırmaktadır. Sınırlayıcı, engelleyici düşünce kalıplarını fark edip bunların yerine güçlendirici inançları yerine koyduğumuzda hayatımızın bu yeni inançlar doğrultusunda değişmeye başladığını görebiliriz. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka birşey değildir. Korku, kaygı, öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalara yol açar. Quantum kendimizi tanımaya, başkalarını ve evrensel sistemin işleyişini anlamamıza, beden enerjimizi düzene sokmamıza yardımcı olur. Hayat misyonumuzu fark etmek ve ona adım adım ulaşmak yönündeki çabalarımızı destekler. Quantum modellerini, gerçekliğimizi ve hayatımızı tamamen değiştirecek gücü fark edip, basmakalıp düşüncelerimizden kurtulmak, yeni çözüm yolları üretebileceğimiz düşünce değişimini öğrenmek, inanç sınırlarımızda, duygularımız arasındaki boşlukları, otomatik cevapları, zaman sürecinde oluşan problemleri, düşünce sınırlarımızı, ilgili değişimde, içsel engellerde, ilişki engellerinde, kararsızlıkta çözümler üretmek için kullanırız.

LIVCON Quantum Practitioner Programı ile evrendeki sınırsız güç ile tanışacaksın. Yaşama karşı yepyeni yaklaşımlar geliştireceksin. Bugüne kadar getirmiş olduğun kalıplardan ve sınırlamalardan bağımsız yaşamaya başlayacaksın. Algılarında belirgin açılmalar yaşayacaksın. Olaylara karşı farklı bakış açıları geliştirebileceksin.

Evrendeki sınırsız gücü ve bu güç ile yapabileceklerini merak mı ediyorsun? Geçmişten getirdiğin korkulardan arınarak daha pozitif bir hayat mı yaşamak istiyorsun? Yaşamındaki olumsuzlukları bertaraf etmek, seni sınırlayan inançlarından kurtulmak ve düşünce gücünü keşfederek, olumlu düşüncenin mucizelerini yaşamak seni heyecanlandırıyorsa… LIVCON Quantum Practitioner Eğitimi alarak hem evrenin sana hizmet etmesini sağlayabilir hem de yepyeni bir kariyere sahip olabilirsin.

LIVCON Quantum Practitioner Eğitiminde Neler Var?

LIVCON’un Quantum Practitioner Eğitimi teorik ve uygulama alanlarında zengin bir içeriğe sahiptir.

Gerçekte kim ve ne olduğunu hızlı bir şekilde keşfedeceksin. Ben’in düşüncelerden oluşmadığının farkına varacak ve deneyimleyeceksin. Duygusal enerjinin özellikleri, kişileri duygularının enerjileriyle tanıştırmak ve hissettikleri duygularından bağımsız hale getirip özgürleştirmek için kullanılır. Deneyimlerini enerji düzeyinde fark edip, olumsuz diye tanımlanabilecek duygularını olumluya dönüştürebileceksin.

Sınıflandırmaların kişisel deneyimlerini nasıl etkilediğini, özgürleşerek deneyimlere nasıl dönüştürebileceğini, deneyimlerini parçacık halinden kurtarıp özgürleştirmeyi öğreneceksin. Yönetemediğin ve artık refleks haline gelmiş tepkilerini, cevaplarını ve kontrolsüz durumları yönetebileceksin. İstenmeyen ve otomatik olarak gerçekleşen tüm davranış ve cevapları yok edebileceksin.

LIVCON Quantum Practitioner Eğitimi ile iç çatışmalarını çözecek, bu durumları enerji boyutuna taşıyacak farklı bir deneyim yaşayacaksın. Zaman kavramını keşfedecek ve tanımlama becerisini kazanacaksın. Varoluş kavramı ile anlamının nasıl değiştiğinin deneyimlendiği eğitimde, zaman kavramını derinlemesine irdeleyeceksin. Boşluğun deneyimini yaşayacak, boşluğu işgal eden tüm insanların, nesnelerin ve hayatta olan her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğunu fark edeceksin.
 

LIVCON Learning Academy & Çınaroğlu Kişisel Gelişim Kursalına ait hiç bir eğitim programında insan sağlığına yönelik bir tedavi yöntemi yoktur. Programlar tamamen kişisel gelişim odaklı olup davranış değişimi süreçlerine odaklanmaktır.