Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Nefesle Aşk Semineri
Nefesle Aşk Semineri 

Aşk insanı hem biyolojik hem duygusal hem de düşünce seviyesinde etkileyen nadir süreçlerden biridir. Bu seminer de aşkın biyolojisi, aşkın duygusal yanı ve aşkın düşünceleirmizde yani algımızdaki etkilerini farklı bir bakış açısıyla deneyimleyeceksiniz.  Aşkın içine nefes'i ekledim. Çünkü nefesimiz kadar yakınımızda olan aşk'ı dengelemenin en etkili yollarından biri nefes terapisidir. Herhangi birine aşık olmazsınız, biri vardır ki enerjisi mi desem, bakışı mı desem, güzelliği mi desem bir şey farklıdır o kişide. İşte asıl farklı olan şey sizin derinlerde, bilinçaltınızdaki anlamlarda yatmaktadır. Bu yüzden bu seminere hiç bir diğer seminerimde olmayan hipnozu ekledim. Hipnozla aşk ayarlarınızla oynayacağız biraz ve  olması gereken yere getireceğiz. 
 
Bu seminerin size katacağı en önemli değer, aşkın özüne varabilmek için önce kendi özünüze varmanız gerektiğini farketmeniz ve bu özün yolunu açan uygulamalarla psikolojik olarak özgürleşecek olmanızdır. 
 
Bu seminerden ayrılırken neler değişmiş olacak? 
 
Aşka bakışınız değişecek. 
Nefesinizi kullanarak aşk travmalarından nasıl kurtulacağınızı deneyimleyeceksiniz. 
Aşkın sizi neden bu kadar etkilediğini ve aşk hayatınızda neden mutlu olamadığınız durumlar olduğunu anlayacaksınız. 
Aşk hayatınızın akışa girebilmesi için aşk algınız dengeye oturacak. 
Aşk ile ilgili bilinçaltınızdaki anlamlar değişecek; yani geçmişinizdeki travmatik deneyimlerinizden özgürleşmiş olacaksınız. 
İlişkilerinizde aşkın farklı boyutlarını ve evrelerini öğrenmiş olacaksınız.