Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Nlp Master Practitioner

NLP Master Practitioner ile uzmanlığın ötesine geç!

LIVCON Akredite NLP Master Practitioner Eğitimi 

NLP Practitioner eğitimini tamamlamış bir LIVCON NLP terapisti olarak şimdi sıra daha ileri teknikler ile işin ustalığını öğrenmekte.

NLP Master Practitioner eğitimi; NLP Practitioner eğitimini tamamlamış, NLP uzmanlarını bir üst seviyeye taşımak ve ustalık becerilerini keşfetmelerini sağlamak için hazırlanmış özel bir sertifika programıdır. NLP’yi ustalık boyutunda öğrendiğinde, derinlemesine uygulamalar ile hem kendi yaşamını hem de danışanlarının yaşamını kusursuzlaştırabileceksin. Seni ya da danışanını rahatsız eden duygu ve düşünceleri yeniden organize edebilecek, olayları durumları, zararlı yiyecek, sigara, alkol, bağımlı ilişkiler gibi unsurları, daha derin teknikler ile hayatından çıkartacak ya da olması gerektiği yerde yani hayatının dışında kalmasını sağlayacaksın. Master düzeyde deneyimleyeceğin 100’ün üzerinde sonuç odaklı pratik eğitimi ile NLP tekniklerini durum ve olaylar üzerinde bilinçli bir şekilde kurgulayabileceksin.

NLP Practitioner Eğitimini aldın ancak ben bu işin ustası olmalıyım diyorsan, daha fazla teknik ile NLP’yi yaşamının her anına yaymak ve bir yaşam biçimi haline getirmek istiyorsan, ileri tekniklerle derinlemesine çözümler üretmek ve kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan, fark yaratmak ve fark ettirmek için LIVCON’dan NLP Master Practitioner Eğitimi alarak, NLP Terapistliği mesleğini usta bir bakış açısı ile en üst seviyeye taşıyabilirsin.

LIVCON NLP Master Practitioner Eğitiminde Neler Var?

LIVCON NLP Master Practitioner ile öğreneceğin birçok teknik seni her zaman bir adım öteye taşıyacaktır.

Bilinçdışı iletişimde kullandığın yolları fark edebilir ve kararsız kaldığında evet / hayır yanıtını alabilirsin. Seni etkileyen olaylara bakış açını değiştirebilirsin. Gerçeğe dönüştürmek istediğin herhangi bir davranışı şüphe duymadan korkusuzca hayata geçirebilir, olayların temsillerine farklı bakış açıları ekleyebilme yetisine sahip olabilirsin. Ümit ile beklenti arasındaki farkı deneyimleyip, ümit temsilinin ve alt modalitelerinin, beklenti ile değişerek yaşamındaki etkisinin artmasını sağlayabilirsin. Aldığın eğitim sonrasında kişiler üzerinde inançların etkisini, onlara olan faydasına göre arttırıp azaltarak inançların getirdiği özgürlük ve özgüvenle ilerleme isteğini arttırabilir, inanç boyutunda ustalaştırabilir ve daha derinlerdeki inançlarını keşfedebilirsin.

İçinden gelen sezgisel tepkilerin farkına varıp, önemli kararlarında bilinçaltın ile senkronize bir şekilde ilerleyebilir ve liderlik becerilerini geliştirebilirsin. Bedeninin kodlandığı gereksiz alerjik tepkilerin (polen, çimen vb.) içsel döngülerini değiştirebilir ve ortadan kaldırabilirsin. Üzüntü veya yas süreci içerisinde üzüntüyü tanımlayarak ve yeniden kodlama yaparak senin de içinde olduğun pozitif bir ana liderlik edebilirsin. Bağımlı olduğun kişi ya da şeylerden kurtulabilir, yaşamında denge oluşturabilirsin.

Geçmişinle olan ve seni sınırlayan süreçler ve düşünceler konusunda farkındalığını arttırabilir ve değişim sağlayabilirsin. Öğreneceğin duygu değişimi (kontrol) tekniği ile görmek istemediğin veya yaşamak istemediğin duygu değişimlerinden kurtulabilirsin. Çapaları doğru zamanda atabilir ve hareketli olarak ateşlenmesini sağlayabilirsin. Bu senin yaşamındaki duygusal süreçlere karşı gelebilmeni sağlar. Ayrıca fiziksel olarak atılan çapalar ile sözel iletişim arasındaki denge kurabilirsin.

Hayal ettiğin ideal yaşamı farklı zaman çizgileri ile deneyimleyebilir ve aradaki deneyimi de kendi zaman çizgine taşıyabilirsin. Bu sayede zaman çizgileri arası geçişler ve yine zaman çizgileri arası deneyimle yaşantını harika bir duygu transferine dönüştürebilirsin. Değerlerin (mutluluk, adalet,özgürlük, aile vb.) temsil sistemlerine bıraktığı izlerden yola çıkılarak, ortak noktalarını bulabilir ve denge sağlayabilirsin. NLP Master Practitioner Eğitimi ile daha anlayışlı bir bakış açısı ile mevcut bakış anlayışını değiştirebilirsin. Sana rahatsızlık veren son derece yoğun, olumsuz ve hatta travmatik duyguları yönetebilir, sıkıntı veren bir olay, bir anı, bir görüntü, hatta kaygı ya da üzüntü gibi duygularını çözebilirsin. İyi fıkra anlatmaktan hazır cevap olmaya kendini derhal motive etmekten soğukkanlılığını korumaya kadar insanların birçok yetenekleri var. LIVCON NLP Master Practitioner ile bu yeteneklerin bir başkasına transfer edilebilmesini uygulayarak öğrenecek ve insanların hayatına uygulayabileceksin. Fizyoloji, duygular, temsil sistemleri, inançlar, değerler, strateji, kimlik, çevre gibi yapıları kullanarak kişinin ayırıcı yeteneklerini modelleyip kendine veya bir başkasına aktarmayı öğreneceksin.

LIVCON NLP Master Practitioner Eğitimi ANLP ve ABNLP akreditasyonuna sahiptir.


Eğitim içeriğini buradan indirebilirsiniz. 

 


LIVCON Learning Academy & Çınaroğlu Kişisel Gelişim Kursalına ait hiç bir eğitim programında insan sağlığına yönelik bir tedavi yöntemi yoktur. Programlar tamamen kişisel gelişim odaklı olup davranış değişimi süreçlerine odaklanmaktır.