Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Nlp Advanced Practitioner
Akredite NLP Advanced Practitioner Eğitimi 
 
NLP Practitioner'da NLP dünyasına giriyor ve tekniklerini öğreniyorsunuz. Hem kendinize hem diğerlerine Neuro Linguistic Programming'in ileri CBT modellerini uyguluyorsunuz. Bir başka değişle içsel gerçeklik ile dışarıdaki uyaranların etkisini kendi avantajınıza çevirebilmenin dinamiklerini öğreniyorsunuz.
 
Bu içsel gerçekliğin zenginliğinin sınırı yoktur. NLP'nin de öyle. NLP Advanced Practitioner Eğitimi Practitioner ve Master Practitioner'da öğrendiğiniz tekniklerin yenilerini eklemenin ötesine geçer ve onları çok daha etkili daha ileri bir bütünün barçaları olarak kullanmanıza yardımcı olur.
 
NLP Advanced Practitioner Eğitimi'nde ileri seviye bir model sunulur ve onun üzerinde ilerlenir. Teknik teknik sayacak gibi sıradan bir NLP teknik eğitimi değildir.
 
Bize göre NLP terapistleri ikiye ayrılır; bir kısmı NLP'yi insan psikolojisinin dışında sihirli bir değnek gibi kullanarak, kendilerinin de bilmediği bir takım gelişi güzel çalışmalar yapmaya çalışanlardır. Diğerleri ise NLP'nin altında yatan dinamikleri derinleştirirler ve dokundukları kişinin dünyasını NLP dinamikleriyle öyle bir okurlar ki; kişinin bilinçdışı ile kurdukları etkili iletişim şekilleri sayesinde, kişi daha fark etmeden kendini değişimin içinde bulur.
 
 Bu programa katılabilmek için önce NLP Practitioner ve Master Practitioner Eğitim'lerini tamamlamış olmanız gerekmektedir.  

LIVCON NLP Advanced Practitioner Eğitimi ANLP ve ABNLP akreditasyonlarına sahiptir. 
 

 


LIVCON Learning Academy & Çınaroğlu Kişisel Gelişim Kursalına ait hiç bir eğitim programında insan sağlığına yönelik bir tedavi yöntemi yoktur. Programlar tamamen kişisel gelişim odaklı olup davranış değişimi süreçlerine odaklanmaktır.