Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Nlp Advanced Master Practitioner
NLP Advanced Master Practitioner
 
NLP Practitioner, Master Practitioner ve Advanced Practitioner Eğitim'lerini tamamlamış kişiler NLP'yi en ileri seviye olan Break Through session lar yapabilecek seviyede kullanmayı öğrenirler. NLP Advanced Master Practitioner da kendi modellerinizi geliştirmeniz beklenir.
 
Advanced Master Practitioner seviyesi NLP'nin dünyada var olan en ileri eğitimidir. Bu eğitim boyunca bireysel seanslarınızda hızlı ve kalıcı aynı zamanda derin değişimler gerçekleştirebilecek çok değerli ve etkili bir holistic model öğreniyorsunuz. Dünyadaki en başarılı sonuç odaklı terapistlerin kullandığı Break Through session modeli NLP'nin en ileri modelini oluşturur. Bunun nedeni, hem bir terapist mantığıyla sürecin işlenmesi hem de kişiyi dönüştürürken kullanılan tekniklerin bütünlük ve derinliğidir. 

Eğitim sonunda katılımcılardan kendi Break Through seanslarını tasarımlamaları istenir. 


 LIVCON Learning Academy & Çınaroğlu Kişisel Gelişim Kursalına ait hiç bir eğitim programında insan sağlığına yönelik bir tedavi yöntemi yoktur. Programlar tamamen kişisel gelişim odaklı olup davranış değişimi süreçlerine odaklanmaktır.