Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Master Trainers Training / Usta Eğitimci Eğitimi
 
Her işin bir ustalık seviyesi vardır; eğitimciliğin ustalık seviyesi insanların dünyasına daha derin iletişim araçlarıyla girmek, onların zihinsel haritalarında ileri seviye algı değişimleri gerçekleştirmek demektir. Psikolojik virüs atmaktan, kognitif haritalarda dolaşan genellemelerin kırılmasına kadar usta bir sihirbaz gibi insanların üzerindeki etkiniz artmaktadır.
 
Usta eğitimci bilgi aktarmaz; kognitif harita veya değer/ inançlar seviyesinde algı değişimi yapar! İnsanların olayları ve durumları algılaması üstünde ustaca sanatını konuşturur.
 
Ayrıca usta eğitimci modelleme üzerine derin bilgiye sahiptir. İnsan davranışlarını modeller ve diğerlerine ustaca aktarabilir. Bu modelleme sayesinde Usta eğitimci kendi eğitimlerini de tasarımlayabilir.
 
Usta Eğitimci Eğitimi Size Neler Katar?
 
Sahnede sunum yapan biri değil, insanları değiştiren bir iletişimci olursunuz!
Sunum yapma seviyesinden algı değişimine geçersiniz.
İnsanların farkındalık seviyelerini okuyarak onların kognitif haritalarını adım adım işlemenin inceliklerini öğrenirsiniz.
Psikolojik virüs (olumlu anlamda) atmak ve o virüs ile insanların kognitif haritalarındaki genellemeleri, çerçeveleri kırabilirsiniz.
İnsanların derin seviyede oluşturdukları davranış kalıplarını çözümleyebilir ve modelleme ile diğerlerine aktarabilirsiniz.
Usta bir şekilde yeni eğitimler tasarımlayabilirsiniz.

Eğitim içeriğini buradan indirebilirsiniz.