Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal Referanslar

Kurumsal Referanslar

LIVCON yaklaşık yirmi yılda yüze yakın kurum ile çalışmış ve hizmet vermiştir. Burada sadece birkaç tanesini sizinle paylaşmaktayız.

İGDAŞ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.

2008-2015 arasında tüm yöneticilerine 1000 saati aşkın yönetici koçluğu hizmeti verilmiştir. Tüm şeflere Koçluk Eğitimleri verilmiştir. Tüm müdürlere Motivasyon ve Başarı Eğitimleri verilmiştir. Genel müdür seviyesinde Ceo danışmanlığı yapılmıştır. İGDAŞ ile halen farklı projelerde çalışılmaktadır. İGDAŞ ile birlikte yürütülen proje başlıklarımız;

Yönetici Koçluğu Hizmeti
Koçluk Eğitimi 
Yönetici Koçluğu Eğitimi 
Liderlik Eğitimleri 
Powertalk Motivasyon Semineri
Stratejik Yönetim Danışmanlığı 
Eğitici Eğitimi 


Metin Çınaroğlu ve LIVCON ile üç yıldır sürdürdüğümüz değişim projelerimizde hem şahsımın hem de tüm İGDAŞ yöneticilerinin kişisel gelişimlerinde ve yöneticilik yetkinliklerimizde büyük değişimler yaşadık. Bu değişimler tüm İGDAŞ ailesine yansımaya devam ediyor. Değişimin ve gelişimin vazgeçilmez olduğunu bilen bir kurum olarak doğru bir eğitim kurumu ile çalıştığımızın bilincindeyiz. LIVCON'a, geliştirdiği eşsiz koçluk, liderlik ve kişisel gelişim eğitim programları ve kaliteli hizmet anlayaşından ötürü teşekkür eder ve LIVCON'u gelişerek başarısını sürdürmek isteyen tüm kurum ve kuruluşa tavsiye ederim.

         Bilal Aslan
İGDAŞ Genel Müdürü


Doğa Koleji

Yaklaşık 50 okula Lider Anne Baba Eğitimleri verildi.


Sayın Uzm.Psikolog Metin Çınaroğlu’nun okulumuz velilerine vermiş olduğu “Etkili Anne - Baba Semineri” ile uzman görüşünü velilerimizle buluşturduk. Velilerimiz tarafından oldukça faydalı bulunan seminerler için Uzm.Psikolog Metin Çınaroğlu’na teşekkürlerimizi sunarız.

Merve KURUHASANOĞLU
       PDR Bölüm Başkanı
          Genel Müdürlük

 Aselsan

2014 yılında birçok mühendise NLP Eğitimi verildi.


Kesir Mühendislik

Liderlik Di̇ploma Eğitimi verildi.INTERTEK

İletişim Eğitimi verildi.REMAX

Nefes Eğitimi  verildi.
Trakya Kalkınma Ajansı
EcorysILM


City & Guilds

İngiltere'den ILM ve City and Guilts, Türkiye'den ise Trakya Kalkınma Ajansı, Ecorys ve LIVCON'un yer aldığı bu program TR21 (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) bölgesindeki Üniversite Kariyer Merkezlerinde sektör ile üniversite arasında ilişkiyi desteklemek amacıyla; üniversitelerin Öğrenci Kulübü Danışmanları, Organize Sanayi Bölgelerinin İnsan Kaynakları Müdürleri ve Ticaret ve Sanayi Odalarının Meslek Komiteleri temsilcileri arasından seçilecek Değişim Gönüllülerine yönelik hazırlanmıştır. Bu programla birlikte LIVCON katılımcılara uluslararası geçerliliği olan Koçluk Eğitimleri vermiştir.