Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Hakkımızda

LIVCON pozitif psikoloji ve psikoterapi alanında bireysel ve kurumsal eğitimler veren MEB onaylı Türkiye'nin lider kişisel gelişim kurumudur.  LIVCON 100 kişilik profesyonel kadrosuyla her yıl binlerce kişiye eğitim vermektedir.
 
 
LIVCON’un epistemolojik yaklaşımı bilginin beceriyle harmanlanarak yetkinlik seviyesinde verilmesidir. Geliştirdiği eğitim programları, Avrupa’ nın en kaliteli ve en geniş kapsamlı kişisel gelişim programları arasındadır. Avrupa’nın inovatif kişisel gelişim kurumlarından olan LIVCON, geliştirdiği karma eğitim modeli ile DVD ve Uygulama workshoplarıyla büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır..

LIVCON, insanı en önemli değer olarak kabul eder. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapar. Uzun vadeli sürdürülebilir büyüme içinde, toplumun tümü için değer yaratmayı, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin ve Dünya’nın ilk tercihi olmayı hedeflemiştir.
 
LIVCON, tüm eğitim programlarını konularında dünyaca tanınmış akreditasyon kurumlarına onaylatmıştır. Bunlar arasında ICF, EMCC, ABH, ANLP, ILM, MEB vardır.
 
LIVCON, Türkiye'nin ilk ve tek ILM Centre'ı olma hakkını 2015'de kazanmıştır. ILM 'Instittute Leadership and Management' dünya'nın en saygın liderlik otoritesidir. Kurumlara yönetim becerileri ve liderlik alanında uluslararası akredite eğitimler vermektedir.
 
LIVCON, ILM'in akreditasyon hizmetlerini satmaya yetkili tek kurumdur.

Vizyon
LIVCON, insanı en önemli değer olarak kabul eder. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapar.Misyon 
Uzun vadeli  sürdürülebilir  büyüme  içinde, toplumun tümü için değer yaratmak, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’ nin ve Dünya’ nın ilk tercihi  olmaktır.

Strateji
İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme içinde kişisel gelişimde lider konumunun korunması için faaliyetlerini sürdürme, literatür ve  içerik yaratma, uygulamaktır.
Hizmet ağının geliştirilmesi ve büyümeye yönelik yatırımlarla, etkin ve uzun süreli sürdürülebilir etkinlik sağlamaktır.
Üstün ve kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan gerçek ve tüzel kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlamaktır.

LIVCON Learning Academy

LIVCON'un tüm ürünlerini pazarlar ve yönetir. Tüm eğitim organizasyonlarını ve iç eğitimlerini yönetir. 

 

LIVCON Learning Solutions

Yeni eğitim programları geliştirir. Süreç iyileştirmeleri yapar. Akreditasyonlar üzerine çalışır. 

 

LIVCON Learning Productions

LIVCON'un tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarına yönelik çekimleri ve DVD üretimlerini sağlar.

 

LIVCON Learning Languages

İngilizce edinme üzerine odaklanır. LIVCON'un dil edinme ayağıdır.

 

 

Metin Çınaroğlu - Yönetim Kurulu Başkanı


İngiltere’de Westminster Üniversitesi’nde Psikoloji Anabilim Dalı’nda lisans eğitimine devam ederken en genç lider eğitmen ünvanını kazandı.
 
1998 yılında edindiği tüm deneyimleri sektörle buluşturmak adına Londra’da LIVCON şirketini kurdu.
 
2000 yılında, Türkiye’ye Kişisel Gelişim programlarını getirmek için LIVCON Türkiye Merkez Ofisi’ni İstanbul’da faaliyete geçirdi.
 
2001 yılında Türkiye’ye ilk kez ‘Kişisel Gelişim Eğitimci Eğitimi’ programını kazandırdı.
 
Arel Üniversitesi’nde Psikoloji yüksek lisans eğitimi aldı. Hala Üsküdar Üniversitesin'de Psikoloji alanında doktorasına devam etmektedir.
 
Türkiye’de ilk kez ‘’Kanser Hastalığıyla Uğraşan Bireyler Üzerinde Hipnoterapi ve Uygulamaları’’ üzerine bilimsel çalışmalar yaparak yüksek lisans tezini tamamladı.
 
Metin Çınaroğlu, yeniden doğum kitabının yazarıdır. Çok yakında Liderlik üzerine ikinci kitabı yayımlanacaktır. 

Ayfer Çınaroğlu - Finans Müdürü (ayfer.ozbek@livcon.com.tr)

1966 İstanbul doğumluyum. İTÜ Makina bölümünden mezun oldum. İstanbul Üniversitesinde İşletme lisansı yaptım.

Uluslararası nakliye firması ve ithalat ihracat firmasında finans müdürlüğü ve yöneticilik yaptım. Daha sonra LIVCON Eğitim firmasında finans müdürü olarak işe başladım.

Hâlen LIVCON'da çalışmaya devam etmekteyim.Sercan Genç - Teknik Müdür (sercan.genc@livcon.com.tr)

1992 İstanbul doğumluyum. 2014 yılında İstanbul Beykent Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümünden mezun oldum.

Çeşitli televizyon kanallarında stajerlik ve çeşitli projelerde kameran ve video editörlüğü görevleri yaptım.

2014 yılından itibaren LIVCON Learning Academy'de seminerler ve teknik işlerin organizasyonundan sorumluyum.

 İdris Hamdemir - Business Solutions

1966 Kayseri doğumluyum.Erciyes Üniversitesi Mühendislik fakültesinde Lisans eğitimi, 1992'de ise yine aynı üniversitede Fen Bilimleri ensitüsünde yüksek lisansımı tamamladım. İş hayatına 1990 yılında çeşitli yönetim kademelerde,değişik projelerde yetki ve sorumluluklar alarak görev yaptım.

2008 yılından itibaren kurumsal koç ve eğitmen olarak kurumlara katkı sağlamaktayım.Beyza Erdem Balcı - Business Solutions

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olan Beyza Erdem BALCI, profosyonel iş hayatına lisans eğitimi son döneminde Garanti Bankası ile başlamıştır. Arkasından yurtdışı menşeli ithalat- ihracat firmasında dış ticaret yöneticiliği ile devam etmiştir.

2012 yılından itibaren “Kişisel Gelişim” sektörüne de girerek ICF sertifikalı Koç, NLP uzmanı, Hipnoterapist ünvanlarını almıştır. Halen, insan yapısını incelemede olmazsa olmazlar arasında yer alan psikoloji ve psikoterapi diploma eğitimleri süreci devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında yönetim, pazarlama ve satış konularında birçok eğitime katılan Beyza Erdem BALCI eğitmen, danışman ve koç olarak hem bireysel hem de kendi sektöründe önde gelen birçok firmaya eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermektedir.Kemal Yaşar Şahin - Business Solutions

1955 yılında Eskişehir’de doğan Kemal Yaşar ŞAHİN; Kimya Mühendisliği eğitiminin ardından İktisat Fakültesi İktisat Bölümü ve daha sonra da İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü bitirdi.

Bir yandan profesyonel iş yaşamını devam ettirirken diğer yandan gerek iş yaşamında gerekse de özel olarak Kişisel Gelişim konularında kurumsal koç ve eğitmen olarak kurumlarla çalışmaktadır.Deniz Tuncalı - Creative Director

1995'de Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu.

Uluslararası ve yerel bir çok reklam ajansında Sanat Yönetmenliği yaptı.

Çocukluğundan bu yana insana ve hayata dair ilgisi ve sevgisi onu çeşitli enerjiler ile tanıştırdı.

Reiki, Transformal Nefes, Melek Koçluğu eğitimlerinden sonra 2009-2013 yılları arasında TSDE Ankara 3.Eğitim Grubu - Sistem Dizim Terapisi Temel Eğitimi’ni tamamladı.

Hâlen bir reklam ajansında tam zamanlı Sanat Yönetmenliği görevini sürdürüyor. Kişisel gelişim ve eğitim yolculuğuna LIVCON AMT ile devam ediyor :)Nergis Çınar - Ofis Sorumlusu

1975 Tokat Doğumluyum.

Çalışma hayatına 1991’de başladım.

2012 yılında LIVCON Learning Academy’de çalışmaya başladım.

Hâlen Ofis Sorumlusu olarak çalışmaktayım.Dilek Serimoğlu - Lider Eğitmen Mentör

Boğaziçi  Üniversitesi/Endüstri Mühendisliği  Bölümü’nü 1991 yılında bitirdikten sonra, ikinci okulum dediği  Yapı Kredi Sigorta Grubunda çalışmaya  başladı. Eğitim Müdürlüğü sırasında Boğaziçi  Üniversitesi işbirliği ile kurulan Yapı Kredi Sigorta ve Emeklilik Akademisi’nin hayata geçmesini  yönetti.

Yapı Kredi Sigorta Grubu/Eğitim Müdürü iken gerçekleştirmiş  olduğu çalışmalarda yer alan, bilinç düzeyindeki koçluğa,  eksik kalan bilinç dışı  boyutunu da eklemek ve koçluk bilgisini  güçlendirmek üzere eğitimlerine LIVCON Advanced Master, Certi?ed Coach, Business Solutions Designer,  LIVCON Yönetici Koçluğu, Satış  Koçluğu ve Kobi Koçluğu Eğitim Programlarının Bütünsel Uygulama Workshop’larını Metin Çınaroğlu liderliğinde tasarladı  ve bu eğitimleri veriyor. Kurumlara  iş çözümleri üretiyor ve yönetici koçluğu  yapıyor.
 Seldağ Heyik - Lider Eğitmen Mentör

2011 yılı Eylül ayında LIVCON’da UWS (Uygulama Workshop)lerde mentörlük yapmaya başladı. Aynı yıl LIVCON AMTP paketini alarak ömür boyu eğitimi seçti.

2013 yılı ocak ayında LIVCON Lider Eğitmen Mentör Adayı seçildi. Şubat ayında LEM (Lider Eğitmen Mentör) oldu. LIVCON’la olan yolculuğu psikoloji ve psikoterapi eğitimiyle devam etmektedir.
 Melike Ural Güntan - Lider Eğitmen Mentör

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Temel Sanat ve Bilimler bölümü mezunu olan Melike Ural Güntan kariyerine çeşitli kurs ve okullarda sanatdersi öğretmenliği yaparak başlamıştır.

Öğrencilerine daha çok destek olabilmek için LIVCON Öğrenci Koçluğu programına başvurmuş ve kişisel gelişim yolculuğuna ilk adımı atmıştır.

LIVCON Advanced Master Trainer Plus Diploma programını tamamlayan Ural Güntan, 2009 yılı itibariyle LIVCON ailesinin bir üyesidir. Kendisi Lider Eğitmen Mentör olarak görev yapmaktadır.Nalan Odabaşı - Lider Eğitmen Mentör

İş hayatına Klinik Uzmanı olarak devam ederken kişisel Gelişim Uzmanı olma yolculuğunda Türkiye’nin Uluslararası Eğitim Firması olan LIVCON ile tanıştı. Bu tanışma ile birlikte kişisel gelişim alanında öğrenilecek ve öğretileceklerin dipsiz bir kuyu olduğunun farkına vararak LIVCON'dan Advanced Master Trainer Premium seviyesinde tüm eğitimlerini tamamladı.

Hâlen LIVCON'da Lider Eğitmen Mentör ve İş geliştirme uygulama Mentörü olarak faaliyetine devam etmekte ve Türkiye'nin bir çok ilinde almış olduğu eğitimlere yönelik seminer ve eğitimler düzenlemektedir.Ülkü Kalmaz - Mentör

Ülkü Kalmaz, baba mesleğinin eğitimci olması dolayısı ile ilköğretimini Ankara, orta ve lise eğitimini İstanbul, Üniversite eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

İstanbul’da, iş hayatını 20 yıla yakın bir süre Uluslararası kurumsal firmalarda, IT (Bilgi Teknolojileri) departmanlarında ve büyük sistemlerde bilgisayar operasyonu, programcı ve yaptığı programların eğitimlerini vererek sürdürdü.

Amatör olarak ilgilendiği kişisel gelişime olan merakı, LIVCON ile tanışması, bu mesleği severek ve profesyonel olarak yapmasına yol açmıştır. Aldığı eğitimler; Certified Coach, Nlp Practitioner, Nlp Master, Trainer’s Training, Life Coaching, Hipnoz.

Aldığı eğitimler kendisine, aynı firmada eğitmen-mentör olarak çalışmasına ve ayrıca dışarıda da bireysel seanslar yapmasına olanak sağladı.

Hedefi, kendini bu yeni mesleğinde daha da geliştirirken aynı zamanda gelişim ve değişim noktasında ihtiyaç hisseden kişilere katkıda bulunmak. 
  Dilara Kut - Mentör

1982 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. 5 yıl Reklam ve Medya sektöründe çeşitli departmanlarda farklı pozisyonlarda görev aldı. Üniversitelerde mezun olacak öğrencilere iş hayatı ile çeşitli konularda seminerler verdi.

2012 yılında LIVCON ve hayalleri ile tanıştı. Koçluk, Nlp, Kuantum, Hipnoz alanında master düzeyinde eğitimler aldı. Şu anda Livcon'da Koçluk, Nlp Practitioner - Nlp master, Trainer's Training alanlarında mentörlük yapmaktadır ve İzmir'de bireysel seanslarına devam etmektedir.


TEMSİLCİLERİMİZNuray Yılmaz - Lider Eğitmen Mentor

1976 yılında doğdum.Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdim. LIVCON’da Master Trainer Eğitimini tamamladıktan sonra LIVCON firmasının Adana Bölge Temsilcisi oldum. Temsilcilik süresince Advanced Master Trainer Premium eğitimini tamamladım.

Kişisel Gelişimin birçok alanında eğitimler almaya devam ettim LIVCON firmasının Lider Eğitmen Mentörlük görevlerini yapmaya devam etmekteyim.
   

Hülya Gümüşok -  Mentör

10 Eylül 1980 Devrek Zonguldak doğumluyum, Evliyim, 2 tane çocuğum var, Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunuyum, 2012 tarihinden itibaren LIVCON Advanced Master Trainer Plus eğitimi almış olup, LIVCON‘da Certified Coach ve NLP Prac. Eğitimlerinin mentörlüğünü yapmaktayım, LIVCON dışında başka bir işle ilgelenmemekteyim.  

Büşra Yeğen – Mentör

2 Eylül 1990 İzmir doğumluyum. 2013 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya İletişim bölümünden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca ve sonrasında kişisel gelişim ve koçluk alanında eğitimler aldım, projelerde aktif olarak yer alıp bu konuda uzmanlaştım.

2013 yılında açtığım kişisel gelişim, koçluk eğitimleriyle ilgili kurduğum şirketimde eğitimlerimi ve bireysel seanslarımı vermekteyim.