Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin

LIVCON, 20 yıl önce Londra’da temelleri atılmış, bugün Türkiye’de NLP, Koçluk, Liderlik, Quantum, Hipnoz, Psikoterapi gibi kavramlarda uluslararası standartlarda eğitimler veren ve kişisel gelişim profesyonelleri yetiştiren, sertifikasyon ve diploma programları ile alınan eğitimlerin onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip olmasını sağlayan, sektöründe lider ve öncü bir eğitim kurumudur.

LIVCON, Londra’da konusunda uzman birçok eğitmenle çalışarak, kişisel gelişim kavramları ve psikoloji üzerine yeni literatürler oluşturmuş ve bu literatürlerle birlikte hazırladığı eğitim sistemleri ile Türkiye’de Kişisel Gelişim Profesyonellerine liderlik etmektedir. Giderek büyüyen yapısı, genişleyen franchised ofisleri ile Türkiye’de 20. yılını geride bırakmış olup, hizmet vermeye devam etmektedir.
 
LIVCON’un epistemolojik yaklaşımı, bilginin beceriyle harmanlanarak yetkinlik seviyesinde verilmesidir. Geliştirdiği eğitim programları, Avrupa’nın en kaliteli ve en geniş kapsamlı kişisel gelişim programları arasındadır. Avrupa’nın en inovatif kişisel gelişim kurumu olan LIVCON, geliştirdiği karma eğitim modeli ile DVD ve Uygulama workshoplarıyla büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’de Kişisel Gelişime yön veren LIVCON, Eğitim Kurulu, Sertifikasyon Kurulu ve bilimsel bakış açısıyla ilklere imza atarak, Kişisel Gelişim sektöründeki insan kaynağı kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını büyük özveri ve bilimsel bakış açısıyla devam ettirmektedir.

LIVCON, insanı en önemli değer olarak kabul eder. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapar. Uzun vadeli sürdürülebilir büyüme adına, toplumun tümü için değer yaratmayı, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin ve Dünya’nın ilk tercihi olmayı hedeflemiştir.

Vizyon

LIVCON, insanı en önemli değer olarak kabul eder. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapar.

LIVCON aynı zamanda, Kişisel Gelişim sektörünün tartışmasız lideri olmayı seçmiştir.

Misyon 

Uzun vadeli  sürdürülebilir  büyüme  içinde, toplumun tümü için değer yaratmak, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin ve Dünya’nın ilk tercihi olmaktır.

Strateji

İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme içinde kişisel gelişimde lider konumunun korunması için faaliyetlerini sürdürme, literatür ve içerik yaratma, uygulamaktır.

Hizmet ağının geliştirilmesi ve büyümeye yönelik yatırımlarla, etkin ve uzun süreli sürdürülebilir etkinlik sağlamaktır.

Üstün ve kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan gerçek ve tüzel kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlamaktır.

LIVCON Learning Academy

 


LIVCON'un tüm ürünlerini pazarlar ve yönetir. Tüm eğitim organizasyonlarını ve iç eğitimlerini yönetir. 

 

LIVCON Learning Solutions

Yeni eğitim programları geliştirir. Süreç iyileştirmeleri yapar. Akreditasyonlar üzerine çalışır. 

 

LIVCON Learning Productions

LIVCON'un tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarına yönelik çekimleri ve DVD üretimlerini sağlar.

 

LIVCON Learning Languages

İngilizce edinme üzerine odaklanır. LIVCON'un dil edinme ayağıdır.

 

 

Metin Çınaroğlu - Yönetim Kurulu Başkanı


İngiltere’de Westminster Üniversitesi’nde Psikoloji Anabilim Dalı’nda lisans eğitimine devam ederken Steven R. Covey’in Franklin Covey organizasyonlarında 18 yaşında eğitimci olma şansını yakalayarak, Franklin Covey organizasyonlarında en genç lider eğitmen ünvanını kazandı.
 
1998 yılında edindiği tüm deneyimleri sektörle buluşturmak adına Londra’da LIVCON şirketini kurdu.
 
2000 yılında, Türkiye’ye Kişisel Gelişim programlarını getirmek için LIVCON Türkiye Merkez Ofisi’ni İstanbul’da faaliyete geçirdi.
 
2001 yılında Türkiye’ye ilk kez ‘Kişisel Gelişim Eğitimci Eğitimi’ programını kazandırdı.
 
Fatih Üniversitesi’nde Felsefe yüksek lisansının ardından Arel Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans eğitimi aldı.
 
Türkiye’de ilk kez ‘’Kanser Hastalığıyla Uğraşan Bireyler Üzerinde Hipnoterapi ve Uygulamaları’’ üzerine bilimsel çalışmalar yaparak yüksek lisans tezini tamamladı.
 
Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın en kurumsal Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık firması LIVCON ile her yıl yüz binlerce kişiye seminerler veren Çınaroğlu’nun yazılmış 380 kişisel gelişim yazısı, 12 bilimsel makalesi, iki tez çalışması ve 10.000 sayfalık eğitim materyali çalışması vardır.

Ayfer Çınaroğlu - Finans Müdürü (ayfer.ozbek@livcon.com.tr)

1966 İstanbul doğumlu. İTÜ Makina bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesinde İşletme lisansı yaptı.

Uluslararası nakliye firması ve ithalat ihracat firmasında finans müdürlüğü ve yöneticilik yaptıktan sonra LIVCON Eğitim firmasında finans müdürü olarak işe başladı.

Hâlen Finans Müdürü olarak LIVCON'daki kariyerine devam etmekte.Sercan Genç - Teknik İşler Sorumlusu (sercan.genc@livcon.com.tr)

1992 İstanbul doğumlu. 2014 yılında İstanbul Beykent Üniversitesi Sinema-Televizyon Bölümünden mezun oldu.

Çeşitli televizyon kanallarında stajerlik ve çeşitli projelerde kameran ve video editörlüğü görevleri yaptı.

2014 yılından itibaren LIVCON Learning Academy'de seminerler ve teknik işlerin organizasyonundan sorumlu.Türkan Gürsaç - Business Solutions (turkan.gursac@livcon.com.tr)

1971 yılında İstanbul’da doğdu. Yurtdışında eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına Carrefour’da Eğitim Departmanında başladı ve  sonrasında da farklı sektörlerde İnsan kaynakları alanında görev aldı ve yöneticilik yaptı.

20 yıllık deneyimin ardından LIVCON ile tanıştı. Halen LIVCON Business Solution Designer ve Koç olarak kariyerine devam etmekte.İdris Hamdemir - Business Solutions

1966 Kayseri doğumlu. Erciyes Üniversitesi Mühendislik fakültesinde Lisans eğitimi, 1992'de ise yine aynı üniversitede Fen Bilimleri ensitüsünde yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına 1990 yılında çeşitli yönetim kademelerinin,değişik projelerinde yetki ve sorumluluklar alarak görev yaptı.

2008 yılından bu yana kurumsal koç ve eğitmen olarak kurumlara katkı sağlamakta.Beyza Erdem Balcı - Business Solutions

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olan Beyza Erdem BALCI, profosyonel iş hayatına lisans eğitimi son döneminde Garanti Bankası ile başlayıp, yurtdışı menşeli ithalat- ihracat firmasında dış ticaret yöneticiliği ile devam etti.

2012 yılından itibaren “Kişisel Gelişim” sektörüne de girerek ICF sertifikalı Koç, NLP uzmanı, Hipnoterapist ünvanlarını aldı. Halen, insan yapısını incelemede olmazsa olmazlar arasında yer alan psikoloji ve psikoterapi diploma eğitimleri süreci devam etmekte olup, eğitmen, danışman ve koç olarak hem bireysel hem de kendi sektöründe önde gelen birçok firmaya eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermektedir.

 Kemal Yaşar Şahin - Business Solutions

1955 yılında Eskişehir’de doğan Kemal Yaşar ŞAHİN; Kimya Mühendisliği eğitiminin ardından İktisat Fakültesi İktisat Bölümü ve daha sonra da İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü bitirdi.

Bir yandan profesyonel iş yaşamını devam ettirirken diğer yandan Kişisel Gelişim konularında kurumsal koç ve eğitmen olarak kurumlarla çalışmaktadır.Deniz Tuncalı - Creative Director

1995'de Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu.

Uluslararası ve yerel bir çok reklam ajansında Sanat Yönetmenliği yaptı.

Çocukluğundan bu yana insana ve hayata dair ilgisi ve sevgisi onu çeşitli enerjiler ile tanıştırdı.

Reiki, Transformal Nefes, Melek Koçluğu eğitimlerinden sonra 2009-2013 yılları arasında TSDE Ankara 3.Eğitim Grubu - Sistem Dizim Terapisi Temel Eğitimi’ni tamamladı.

Hâlen bir reklam ajansında tam zamanlı Sanat Yönetmenliği görevini sürdürüyor. Kişisel gelişim ve eğitim yolculuğuna LIVCON AMT ile devam ediyor Nergis Çınar - Ofis Sorumlusu

1975 Tokat Doğumlu.

Çalışma hayatına 1991’de başladı.

2012 yılında LIVCON Learning Academy’de çalışmaya başladı.

Hâlen Ofis Sorumlusu olarak çalışmakta.Dilek Serimoğlu - Lider Eğitmen Mentör

Boğaziçi  Üniversitesi/Endüstri Mühendisliği  Bölümü’nü 1991 yılında bitirdikten sonra, ikinci okulum dediği  Yapı Kredi Sigorta Grubunda çalışmaya  başladı. Eğitim Müdürlüğü sırasında Boğaziçi  Üniversitesi işbirliği ile kurulan Yapı Kredi Sigorta ve Emeklilik Akademisi’nin hayata geçme sürecini yönetti.

Yapı Kredi Sigorta Grubu/Eğitim Müdürü iken gerçekleştirmiş  olduğu çalışmalarda yer alan, bilinç düzeyindeki koçluğa, eksik kalan bilinç dışı boyutunu da eklemek ve koçluk bilgisini  güçlendirmek üzere eğitimlerine LIVCON Advanced Master, Certifed Coach, Business Solutions Designer, LIVCON Yönetici Koçluğu, Satış Koçluğu ve Kobi Koçluğu Eğitim Programlarının Bütünsel Uygulama Workshop’larını Metin Çınaroğlu liderliğinde tasarladı ve bu eğitimleri vermeye devam ediyor. Kurumlara  iş çözümleri üretiyor ve yönetici koçluğu  yapıyor.
 Seldağ Heyik - Lider Eğitmen Mentör

2011 yılı Eylül ayında LIVCON’da UWS (Uygulama Workshop)lerde mentörlük yapmaya başladı. Aynı yıl LIVCON AMTP paketini alarak ömür boyu eğitimi seçti.

2013 yılı ocak ayında LIVCON Lider Eğitmen Mentör Adayı seçildi. Şubat ayında LEM (Lider Eğitmen Mentör) oldu. LIVCON’la olan yolculuğu psikoloji ve psikoterapi eğitimiyle devam etmektedir.
 Melike Ural Güntan - Lider Eğitmen Mentör

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Temel Sanat ve Bilimler bölümü mezunu olan Melike Ural Güntan kariyerine çeşitli kurs ve okullarda sanat dersi öğretmenliği yaparak başlamıştır.

Öğrencilerine daha çok destek olabilmek için LIVCON Öğrenci Koçluğu programına başvurmuş ve kişisel gelişim yolculuğuna ilk adımı atmıştır.

LIVCON Advanced Master Trainer Plus Diploma programını tamamlayan Ural Güntan, 2009 yılı itibariyle LIVCON ailesinin bir üyesidir. Kendisi Lider Eğitmen Mentör olarak görev yapmaktadır.Nalan Odabaşı - Lider Eğitmen Mentör

İş hayatına Klinik Uzmanı olarak devam ederken kişisel Gelişim Uzmanı olma yolculuğunda Türkiye’nin Uluslararası Eğitim Firması olan LIVCON ile tanıştı. Bu tanışma ile birlikte kişisel gelişim alanında öğrenilecek ve öğretileceklerin dipsiz bir kuyu olduğunun farkına vararak LIVCON'dan Advanced Master Trainer Premium seviyesinde tüm eğitimlerini tamamladı.

Hâlen LIVCON'da Lider Eğitmen Mentör ve İş geliştirme uygulama Mentörü olarak faaliyetine devam etmekte ve Türkiye'nin bir çok ilinde almış olduğu eğitimlere yönelik seminer ve eğitimler düzenlemektedir.Ülkü Kalmaz - Mentör

Ülkü Kalmaz, baba mesleğinin eğitimci olması dolayısı ile ilköğretimini Ankara, orta ve lise eğitimini İstanbul, Üniversite eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

İstanbul’da, iş hayatını 20 yıla yakın bir süre Uluslararası kurumsal firmalarda, IT (Bilgi Teknolojileri) departmanlarında ve büyük sistemlerde bilgisayar operasyonu, programcı ve yaptığı programların eğitimlerini vererek sürdürdü.

Amatör olarak ilgilendiği kişisel gelişime olan merakı, LIVCON ile tanışması, bu mesleği severek ve profesyonel olarak yapmasına yol açtı.

Aldığı eğitimler kendisine, aynı firmada eğitmen-mentör olarak çalışmasına ve ayrıca dışarıda da bireysel seanslar yapmasına olanak sağladı.

Hedefi, kendini bu yeni mesleğinde daha da geliştirirken aynı zamanda gelişim ve değişim noktasında ihtiyaç hisseden kişilere katkıda bulunmak. 
 

 Dilara Kut - Mentör

1982 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu.5 yıl Reklam ve Medya sektöründe çeşitli departmanlarda farklı pozisyonlarda görev aldı. Üniversitelerde, mezun olacak öğrencilere iş hayatı ile çeşitli konularda seminerler verdi.

2012 yılında LIVCON ile tanıştı. Koçluk, Nlp, Kuantum, Hipnoz alanında master düzeyinde eğitimler aldı. Şu anda Livcon'da Koçluk, Nlp Practitioner - Nlp master, Trainer's Training alanlarında mentörlük yapmakta ve İzmir'de bireysel seanslarına devam etmektedir.


TEMSİLCİLERİMİZNuray Yılmaz - Adana Executive / Lider Eğitmen Mentor (nuray.yilmaz@livcon.com.tr)

1976 yılında doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. LIVCON’da Master Trainer Eğitimini tamamladıktan sonra LIVCON firmasının Adana Bölge Temsilcisi oldu. Temsilcilik süresince Advanced Master Trainer Premium eğitimini tamamladı.

Kişisel Gelişimin birçok alanında eğitimler almaya devam etti. LIVCON firmasının Adana temsilciliğini ve Lider Eğitmen Mentörlük görevlerine devam etmekte.
 

 

 Hülya Gümüşok - Batı Karadeniz Executive / Mentör (hulya.gumusok@livcon.com.tr)

10 Eylül 1980 Devrek Zonguldak doğumlu. Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümü mezunu.

Advanced Master Trainer Plus eğitimi almış olup, LIVCON‘da Certified Coach ve NLP Prac. Eğitimlerinin mentörlüğünü yapmakta olan Hülya GÜMÜŞOK, 2012 tarihinden bu yana LIVCON Batıkaradeniz Merkez Ofis Temsilcisi olarak görevine devam etmekte.

 Özge Saka – Çanakkale Executive(ozge.saka@livcon.com.tr)

1981 yılı Edremit doğumlu olan Özge Saka ilk ve orta dereceli eğitimini tamamladıktan sonra 2004 Ege Üniversitesi Deniz Bilimleri Mühendisliğinden mezun oldu. 5 yıl boyunca Denizcilik liselerinde branş öğretmenliği yapmasının ardından eğitimdeki rehberlik alanında ve kişisel yetersizlikleri nasıl giderebilirim noktasında araştırmalar yaparken LIVCON markası ile tanıştı ve eğitimlerine başladı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitende pedagoji ve yüksek lisans eğitimine de başlayan Özge Saka, aynı zamanda LIVCON eğitimleri neticesinde Çanakkale'de koçluk ve kurumsal danışmanlık alanında çalışmaya başladı.

2014 yılında Çanakkale LIVCON Merkez ofis yöneticisi oldu. LIVCON Master Trainer eğitimlerine devam etmekte olan Özge Saka ayrıca 2. Üniversite kapsaminda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans eğitimini sürdürmekte ve gelişimine devam etmekte.Büşra Yeğen – İzmir Executive / Mentör(busra.yegen@livcon.com.tr)

2 Eylül 1990 İzmir doğumlu. 2013 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya İletişim bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca ve sonrasında kişisel gelişim ve koçluk alanında eğitimler aldım, projelerde aktif olarak yer alıp bu konuda uzmanlaştı.

2013 yılında açtığı kişisel gelişim, koçluk eğitimleriyle ilgili kurduğu şirketinde eğitimlerini ve bireysel seanslarını vermekte olan Büşra Yeğen, bunun yanında LIVCON İzmir Bayi temsilciliği yapmaya devam etmekte.Gamze Poyraz – Kayseri Executive / Mentör(gamze.poyraz@livcon.com.tr)

1980 yılında Kayseri’de dünyaya geldi. Erciyes Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden 2002 yılında mezun oldu. 13 yıl öğretmenlik yaptı.

Araştırmaları sonucu Türkiye’de alanında bir numara olan LIVCON’dan eğitim almaya başladı

Halen LIVCON Kayseri Merkez Ofis Temsilciliğini sürdürmekte ve Koçluk seanslarıyla iş hayatına devam etmekte.