Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin

LIVCON, 20 yıl önce Londra’da temelleri atılmış, bugün Türkiye’de NLP, Koçluk, Liderlik, Quantum, Hipnoz, Psikoterapi gibi kavramlarda uluslararası standartlarda eğitimler veren ve kişisel gelişim profesyonelleri yetiştiren, sertifikasyon ve diploma programları ile alınan eğitimlerin onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip olmasını sağlayan, sektöründe lider ve öncü bir eğitim kurumudur.

LIVCON, Londra’da konusunda uzman birçok eğitmenle çalışarak, kişisel gelişim kavramları ve psikoloji üzerine yeni literatürler oluşturmuş ve bu literatürlerle birlikte hazırladığı eğitim sistemleri ile Türkiye’de Kişisel Gelişim Profesyonellerine liderlik etmektedir. Giderek büyüyen yapısı, genişleyen franchised ofisleri ile Türkiye’de 20. yılını geride bırakmış olup, hizmet vermeye devam etmektedir.
 
LIVCON’un epistemolojik yaklaşımı, bilginin beceriyle harmanlanarak yetkinlik seviyesinde verilmesidir. Geliştirdiği eğitim programları, Avrupa’nın en kaliteli ve en geniş kapsamlı kişisel gelişim programları arasındadır. Avrupa’nın en inovatif kişisel gelişim kurumu olan LIVCON, geliştirdiği karma eğitim modeli ile DVD ve Uygulama workshoplarıyla büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’de Kişisel Gelişime yön veren LIVCON, Eğitim Kurulu, Sertifikasyon Kurulu ve bilimsel bakış açısıyla ilklere imza atarak, Kişisel Gelişim sektöründeki insan kaynağı kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını büyük özveri ve bilimsel bakış açısıyla devam ettirmektedir.

LIVCON, insanı en önemli değer olarak kabul eder. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapar. Uzun vadeli sürdürülebilir büyüme adına, toplumun tümü için değer yaratmayı, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin ve Dünya’nın ilk tercihi olmayı hedeflemiştir.

Vizyon

LIVCON, insanı en önemli değer olarak kabul eder. Kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapar.

LIVCON aynı zamanda, Kişisel Gelişim sektörünün tartışmasız lideri olmayı seçmiştir.

Misyon 

Uzun vadeli  sürdürülebilir  büyüme  içinde, toplumun tümü için değer yaratmak, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin ve Dünya’nın ilk tercihi olmaktır.

Strateji

İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme içinde kişisel gelişimde lider konumunun korunması için faaliyetlerini sürdürme, literatür ve içerik yaratma, uygulamaktır.

Hizmet ağının geliştirilmesi ve büyümeye yönelik yatırımlarla, etkin ve uzun süreli sürdürülebilir etkinlik sağlamaktır.

Üstün ve kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan gerçek ve tüzel kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlamaktır.

LIVCON Learning Academy

 


LIVCON'un tüm ürünlerini pazarlar ve yönetir. Tüm eğitim organizasyonlarını ve iç eğitimlerini yönetir. 

 

LIVCON Learning Solutions

Yeni eğitim programları geliştirir. Süreç iyileştirmeleri yapar. Akreditasyonlar üzerine çalışır. 

 

LIVCON Learning Productions

LIVCON'un tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarına yönelik çekimleri ve DVD üretimlerini sağlar.

 

LIVCON Learning Languages

İngilizce edinme üzerine odaklanır. LIVCON'un dil edinme ayağıdır.

 

 

Metin Çınaroğlu - Yönetim Kurulu Başkanı


İngiltere’de Westminster Üniversitesi’nde Psikoloji Anabilim Dalı’nda lisans eğitimine devam ederken Steven R. Covey’in Franklin Covey organizasyonlarında 18 yaşında eğitimci olma şansını yakalayarak, Franklin Covey organizasyonlarında en genç lider eğitmen ünvanını kazandı.
 
1998 yılında edindiği tüm deneyimleri sektörle buluşturmak adına Londra’da LIVCON şirketini kurdu.
 
2000 yılında, Türkiye’ye Kişisel Gelişim programlarını getirmek için LIVCON Türkiye Merkez Ofisi’ni İstanbul’da faaliyete geçirdi.
 
2001 yılında Türkiye’ye ilk kez ‘Kişisel Gelişim Eğitimci Eğitimi’ programını kazandırdı.
 
Fatih Üniversitesi’nde Felsefe yüksek lisansının ardından Arel Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisans eğitimi aldı.
 
Türkiye’de ilk kez ‘’Kanser Hastalığıyla Uğraşan Bireyler Üzerinde Hipnoterapi ve Uygulamaları’’ üzerine bilimsel çalışmalar yaparak yüksek lisans tezini tamamladı.
 
Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın en kurumsal Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık firması LIVCON ile her yıl yüz binlerce kişiye seminerler veren Çınaroğlu’nun yazılmış 380 kişisel gelişim yazısı, 12 bilimsel makalesi, iki tez çalışması ve 10.000 sayfalık eğitim materyali çalışması vardır.