Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Nlp İle Satış Eğitimi
NLP ile Satış Eğitimi

Çoğu organizasyonun en önemli dinamiği satıştır. Satış lokomotiftir. Satış olmadan yaprak kımıldamaz. Satış dinamiğinde insan faktörü yerini makinelere ya da mekanik yapılara bırakamadı. Hala insan ve ikna süreci satışın olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. İkna etmek, motive etmek, ürününle ya da hizmetin ile ilgili algı iletişimi yapabilmek belli beceriler gerektiriyor.

LIVCON olarak NLP'nin zengin insan davranış yönetimi modellerini satış süreçlerine entegre ettik. Yaklaşık 20 yıldır Satış ve NLP konularında eğitimler veriyoruz. Satış dinamiğinin NLP kavramıyla çok ileri seviyelerde sonuçlar getirebileceğini biliyoruz ve şimdi NLP'nin insan üzerindeki etkilerini Satış süreciyle harmanlayarak etkili bir model ortaya koyuyoruz.

Bu model insanların zihnini ve duygularını okuma, algı tasarımı, süreç liderliğini ve ikna stratejilerini içermektedir. NLP softskills bir eğitim gibi gözükse de aslında teknik bir içeriğe de sahiptir. Burada bir çeşit insan ve zihin mühendisliğinden bahsediyoruz. Aslına bakılırsa insanın düşünce ve karar mekanizmalarının derinliklerinde belli teknik işleyiş vardır. Bu sebeple mühendislik ve tasarım oralarda da işe yaramaktadır. Bu anlamda kurguladığımız modelde 'insanın biricik ve tek olmasına saygı duyarak kişinin dünya görüşünün değişkenliği dışındaki dinamiklerin stratejik bir mekaniği olduğunu biliyoruz. Bu mekanik çözümlenebilir ve etik kurallarla yönlendirilebilir.  

Eğitimlerimizde bu stratejik mekaniği okumayı, bu stratejiye ve algı dinamiklerine göre iletişim kurma modellerini, yetkinlik seviyesinde öğretiyoruz.

NLP ile Satış Eğitiminin Takımınıza Faydaları 

Müşterinin zihnini ve duygularını okuyabilirsiniz.
Müşterinin algısını okuma ve algıya iletişim yapabiirsiniz.
Müşterinin zihinsel haritasını çıkartırsınız.
Müşterinin satın alma stratejini deşifre edersiniz.
Müşterinin satın alma stratejisi üzerinde değişikliğe liderlik edersiniz.
Müşterinin bakış açısını yeniden çerçevelersiniz.
On dört farklı dil kalıbıyla algı değişimi gerçekleştirirsiniz.
İnanç boyutunda iletişim kurabilirsiniz.
Uyum ahenk ve ses tonu ile satış ilişkisini derinleştirebilirsiniz. 
Duygu değişimi teknikleriyle müşterinin karar vermesine destek olabilirsiniz.
Satışta iletişim sihirbazlığı modeli ile fark yaratırsınız. 

Bu program ANLP ve ABNLP akreditasyonuna sahiptir. NLP İle Satış Eğitimi İçeriğini Buradan İndirebilirsiniz.