Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Hipnotik Satış Eğitimi
Hipnotik Satış Eğitimi
 
Müşterilerinizin bilinçaltlarına liderlik edebilirsiniz.
 
Satış sürecinde fark yaratmak  müşterinin algısına yapılan etkili iletişim modelleriyle mümkün olabilir. Algı yönetimi ileri seviye iletişim becerisi ve dil illüzyonistliği gerektirir.
 
Bu programın amacı katılımcıların müşterilerinin zihinsel satın alma stratejilerini çözebilmeleri ve gerektiğinde müşterilerinin stratejilerini takip ederek daha kolay karar almalarına yardımcı olmayı öğretmektir.
 
Kişiler önce duygusal nedenlerden satın alırlar. Duyguyu etkileyen bilinçaltı dinamikleridir. Bilinçaltı dinamiklerinde neden sonuç ilişkisi değil anlam süreçleri yer alır. Anlam değiştiğinde neden sonuç önemini yitirir ve kişi istese de istemese de bilinçaltında ki sahip olma duygusu ateşlenir. Sigaranın zararlarını bilen kişinin, mantığına uymamasına rağmen (davranış seviyesinde) sigara içmeye devam etmesinin altında yatan, sigaraya verilmiş anlamlardır. Bilinçaltı anlamların etkilenmesi hipnotik dil kalıpları ve telkinlerle mümkündür.
 
Aslında tüm düşünce kalıpları bizlere öğretilmiştir. Karar verme ve kriterler sonradan öğrenilmiş dinamiklerdir. Bu öğrenilmiş modeller farklı yeni öğrenmelerle değiştirilebilir. Bir satışçı bunu başarabilirse büyük etkiler yaratır.
 
 
Hipnotik Satış Eğitimi ile;
 
Bilinçaltına kendinizi nasıl sevdireceğinizi,
Bilinçaltına uyum sağlamayı,
Bilinçaltında ki süreçleri bilince farkettirmeden yönetmeyi,
Bilinçaltı dilini kullanmayı,
Satın alma stratejilerini okumayı,
Satış stratejilerini değiştirebilmeyi,
Yeni düşünce olukları açmayı,
Etkili dil illüzyon kalıplarını kullanmayı,
Hipnotik telkin vermeyi,
Hipnotik ses tonu oluşturmayı,
Tüm bilinç altı liderlik modellerini satış süreci ile harmanlamayı öğreneceksiniz.Hipnotik Satış Eğitiminin İçeriğini Buradan İndirebilirsiniz.