Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Hipnotik İletişim Eğitimi
Hipnotik İletişim Eğitimi
 
İnsan dört boyutlu bir varlıktır. Biyolojik, fizyolojik, kimyasal ve kognitif boyutlara sahiptir. Üç boyut, fizyoloji, biyoloji ve kimyasal kısım birbiri ile çok iç içe geçmiş ve bizim bilinçli kontrolümüz dışında bir beden aklına sahiptir. Ama kognitif boyut bizim etkileyebileceğimiz bir akıldır.Kognitif demek biliş (bilgi işleme,düşünme) demektir.Kognisyon yaparken bilinçli farkındalık ve bilinçaltını kullanırız. Bilinçaltı aslında düşüncelerimizin oluşunu etkiler fakat biz genelde bilinçaltında olan bitenin farkında olmayız. Yaşama anlam veren, neyi neden yaptığımızın cevabı bilinçaltındaki anlamlarda gizlidir.
 
Hipnoz en basit hali ile bilinçatındaki anlam bulmuş süreçleri yeniden yapılandırma ile ilgidir. Yani kişi karanlıktan korkuyorsa, ya da patronuna negatif bir anlam verdiyse bunu mantık/bilinç seviyesinde çözemez. Bazı anlamlar ve genellemeler o kadar güçlüdür ki bunlar ancak bilinç/mantık seviyesini aşıp bilinçaltına iletişim yapınca kırılabilir.
 
Hipnotik iletişim kurmak için kişiyi hipnoz sandalyesine yatırıp gözlerini kapamasını ve uyumasını sağlamanıza gerek yoktur. Yaşamın akışında hipnoz sürekli vardır. Asansöre bindiğinizde insanlara dikkat edin, hepsi kısa süreli bir hipnoza girerler.
 
Dinamik trans ve telkin metodları yaşarken kullanılabilmekte ve algıyı etkilemek ve bilinçaltını yeniden yapılandırmak için kullanılabilmektedir.
 
Hipnoz en az Psikoloji kadar geçmişi olan ve insanın doğasında olan dinamiktir ve insana hiç bir zararı yoktur!
 
Hipnotik İletişim Eğitiminin Takımınıza Faydaları
 
Hipnotik dil kalıpları ile çalışanınız hem kendi kendine telkin verebilir hem de  diğerleriyle olan iletişimde algıya hipnotik iletişim yapabilir.
Takımınızın etki alanı genişler. 
Takımınız çözüm odaklı olur. 
Takımını iletişimde fark yaratır. 
Çalışanlarınızın Psikolojik yönden anlaşmaları kolaylaşır.
Çatışmalar ortadan kalkar.
Takımdaşlık ruhu ortaya çıkar.
Takımınızdaki Psikolojik sorunlar hafifler. 

Eğitim sonunda toplu hipnoz ile başarı seansı yapılmaktadır. Hipnotik İletişim Eğitiminin İçeriğini Buradan İndirebilirsiniz.