Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Eğitim İhtiyaç Analizi

Eğitim İhtiyaç Analizi 

 
Bir işi başlatmak ve para kazanmak konusunda çok azimli olan birçok şirket malesef hedef belirleme, şirket değer ve misyonunu oluşturma ve bu değerleri yaşatma konusunda çok eksiktir. 
 
Hedefleri olmayan, stratejik planları belli olmayan ve bu hedeflere uygun insan kaynağına sahip olup olmadığının da farkında olmayan bir şirket büyüyemez ve ilerleyemez.
 
İşte bu bağlamda LIVCON olarak şirketinizin ihtiyaçlarını analiz etmek istiyoruz. Şirketler ihtiyaçlarını analiz etmeden birçok eğitim almaktalar. Ancak alınan eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin bütünsel bir amaca hizmet etmesi önemlidir. Bu bağlamda LIVCON eğitim ve hizmet öncesi şirketinizin ihtiyaçlarını analiz ediyor. Üstelik bunu ücretsiz yapıyor!
 

Eğitim İhtiyaç Analizi Süreci Nasıl İşliyor? 


LIVCON Business Solutions Designer'larımız ile şirketinizin üst düzey yöneticileri bir araya geliyor ve iki oturumdan oluşan toplam 3 saat süren bir çalışma yapılıyor. 
 
Bu çalışma boyunca; 
 
Hedefler 
Şirketin belirli belirsiz ne tür hedefleri olduğunu ortaya koyuyoruz. 
 
Değerler 
Şirketin belirli belirsiz ne tür değerlerinin olduğunu ortaya çıkarıyoruz. 
 
Vizyon Misyon
Şirketin belirli belirsiz vizyon ve misyonu hakkında konuşuyoruz. 
 
SWOT 
Şirketin güçlü yanlarını ve geliştirilebilir fırsatlarını tartışıyoruz. 
 
Rapor
Çalışma sonunda şirketin hedeflerine ulaşabilmesi, bu hedeflere ulaşırken vizyon ve misyonunu yaşatabilmesi ve değerlerini takımının davranışlarına yansıtabilmesi için verebileceğimiz hizmetleri rapor şeklinde paylaşıyoruz.