Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
Liderlik Danışmanlığı
Liderlik Danışmanlığı
 
Liderliğin tek bir tanımı yoktur. Her iş kendi liderlik modeline sahip olmayı gerektirir. Bir şirkette uygulanmış model diğerine uymayabilir. Şirketin kültürü, piyasa şartları değiştiğinde etkili Liderlik de farklı olmak zorundadır.
 
Şirketler Lideri olmadan yaşayamazlar. Lider şirketi bir ileri seviyeye taşıyan kişidir. Lider, geleceği öngörür, vizyonu belirler, görülemeyeni görülebilecek hale getirebilme yeteneğine sahiptir. Fark edilmeyeni öngörür ve diğerlerinin de görebilmesine liderlik eder. İnanılmayanları inanılabilecek hale getirerek, takımını motive edecek kişidir lider. Etkili Lider, çalışan değil Lider takım üyeleri oluşmasına Liderlik eden kişidir.
 
21. Yüzyılda insanı makine gibi yönetmek, piyasa talebine göre şirketini yönetmek sona ermiştir. İnsan, şirketlerin en büyük sermayesidir. İnsan kaynağına etkili liderlik eden liderler kazanmaktadır.
 
LIVCON Liderlik Danışmanlığı ile şirketinize özel liderlik modeli çıkararak bunu tüm sisteme adapte etmeye liderlik etmektedir. Şirket sahibi/Ceo'nun liderlik süreci tasarımlanır, yöneticilikten ya da patronluktan liderliğe geçiş sağlanır. Organizasyonun içinde diğer liderlerin doğmasına fırsat verilir.
 
LIVCON Liderlik Danışmanlığının Şirketinize Faydaları
 
Patronluktan Liderliğe geçerek etki alanınızı genişletirsiniz.
Şirketin insan kaynağı üzerinde parayla satın alamayacağınız etki alanı yaratırsınız.
Daha etkili iş planları ve kurgusu oluşturursunuz.
Şirketinizin verimliliğini arttırırsınız.
İnsan kaynağının verimliliğini arttırırsınız.
Takım ruhu oluşur.
Takımınız değerli olduğunu hisseder.
Performans yükselir.
Şirket değerleri tüm takım üyelerinde yaşar.
Değişim kabullenilir.