Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin

Uluslararası Akredite Koçluk Eğitimleri 
LIVCON Koçluk Diploma Programı ile farklı alanlarda hizmet verebilen profesyonel bir koç olabilirsin.

Koçluk mesleği kişiler üzerindeki hızlı, çözümcü ve geliştirici etkisiyle son 10 yılda hızla büyümektedir. Bu büyüme, bireylere gerek profesyonel hayatlarında gerekse kişisel yaşantılarında farklı bakış açıları katmış ve vizyonlarını genişleterek başlı başına bir sektör halini almıştır. Bu sayede birçok kişi koçluk mesleğine adım atarak gerek kişilere gerek ise kurumlara hizmet vermeye başlamıştır.

LIVCON Koçluk Diploma Programı profesyonel anlamda koçluk yapmak isteyenler için tasarlanmış, koçluğun A’dan Z ye tüm temellerini içeren, kişinin tecrübe ve deneyimlerine, hizmet vermek istediği sektöre göre modelleyebildiği, temel koçluk eğitimidir.

Hayatına yeni bir yön çizmek, ancak ne yapacağını nasıl olacağını bilememek, mevcut iş stresi ile baş edememek, kendi kişisel gelişimine katkı sağlayamamak ve hep yerinde saymak… Yaşantını olumsuz etkileyen ne varsa bil ki yalnız değilsin. Hepsi çevrendeki herkesin yaşamını altüst ediyor. Ama bir çıkış yolu var. Önce kendi yaşamını yoluna koyacak, sonra diğer yaşamlara dokunmanı sağlayacak başlı başına bir yol. Kendin olmanın mutluluğuyla, hayatında yepyeni bir sayfa açacak bir eğitim.

LIVCON’dan Certified Coach Eğitimi alarak, koçluk mesleğine tüm dinamikleri ile hakim olacak, önce kendi hayatını bir adım öteye taşıyacak, profesyonel olarak koçluk yapabilecek ve aldığın eğitimi geliştirerek, diğer koçluk modellerini de uygulayabileceksin. Certified Coach Eğitimi sayesinde Yaşam Koçluğu, Satış Koçluğu, Yönetici Koçluğu gibi koçluk alanlarında da aktif olarak yer alabileceksin.

Eğitim içeriğinde Certified Coach, Professional Coach, Master Coach, Executive Coach ve Performance Coach programlarını kapsamaktadır. Programın süresi 13 gündür.
Eğitim Ücret Bedeli: 1.500 Euro'dur.

Detaylı eğitim içeriğini indirmek için burayı tıklayabilirisiniz.


Bize Ulaşın

   
İsim    
   
Telefon    
   
E-posta    
   
Konu    
   
İleti    
     

GÖNDER