Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
LIVCON Franchising Genel Bilgi


Sen de LIVCON Ailesi’nin Bir Parçası Olmak İster misin?

LIVCON LEARNING ACADEMY; 50’yi aşkın sertifika ve diploma programı, 8 farklı Uluslararası akreditasyon gücü, DVD + workshop destekli karma eğitim modeli, 20 yıllık uluslararası deneyimi, 100 kişilik operasyon gücü, KOÇLUK, LİDERLİK, NLP, HİPNOZ, NEFES, PSİKOLOJİ, PSİKOTERAPİ, QUANTUM, EĞİTİMCİ EĞİTİMİ, KURUMSAL EĞİTİM PROGRAMLARI gibi eşsiz içeriğiyle yüzden fazla farklı eğitim programıyla sana sadece iyi bir gelecek değil aynı zamanda iyi bir işe de ortak olma fırsatı sunuyor.
LIVCON, bir yandan verdiği eğitimleri ülke çapında yaygınlaştıran,  bir yandan da sektörel anlamda standartları oluşturan bir kurum olarak, binlerce kişiyi, geleceğin parlayan mesleği olan Kişisel Gelişim Profesyonelliği ile tanıştırmak için büyümeye ve Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan yerel ofisleri ile hizmet verirken, aynı zamanda kişisel gelişim profesyonelleri yetiştirmeye devam ediyor.
LIVCON’ ailesine katıldığında hayatının hızla değiştiğini, bir ay gibi kısa bir sürede tüm sistemin hazır bir şekilde sana sunulduğunu göreceksin.

Kişisel Gelişim Profesyonelliği Neden Geleceğin Parlayan Mesleği ?

Kişisel Gelişim tüm dünyanın yakından takip ettiği bir sektör haline geldi. Günümüz dünyasında, insanın psikolojik bir sorunu olmadığı halde, potansiyelini ve duygularını yönetme ihtiyacı, dışarıdan profesyonelce destek almasını gerektirir hale geldi.
Özellikle Koçluk, hayatın her alanına adapte edilebildiği için tüm meslek mensuplarının fark yaratmasına imkan verecek en önemli donanım oldu. Koçluk becerileri gelişmiş avukattan tutun da diyetisyenlere, spor hocalarına, öğretmenlere, metin yazarlarına kadar çok geniş bir hedef kitle, Kişisel Gelişim Profesyonellerinin verdiği eğitimleri tanıdıkça artıyor.
Çocukları ile aralarında iletişim anlamında uçurum yaşayan ailelerden tutun da, rekabet şartlarının gitgide zorlaştığı ortamlarda yöneticilik yapan profesyonellere kadar, binlerce kişi koçluk hizmeti alarak potansiyellerini daha iyi kullanmayı, iç dengelerini istedikleri gibi sağlamayı başarıyorlar.
Ve bu hizmetleri alan kişilerin referansları ile yakın gelecekte, binlerce kişinin bireysel koçu ya da danışmanı olması bekleniyor.

Kişisel Gelişim Profesyonellerini kim yetiştirecek ?
Kişisel Gelişim Profesyonellerine artan bu talep insanın olduğu her ilde, her kasabada olduğu için, Kişisel Gelişim eğitimlerinin de her ilde her kasabada alınabiliyor olması ve hatta aynı standartlarda verilebiliyor olması sektörün en önemli ihtiyacı.
LIVCON sayesinde sen de hayatına yepyeni bir yön verebilir, kazançlı bir iş kurarak hem sektörün içine dâhil olabilir, hem de kişisel gelişimini sağlayabilirsin.
İşte bu  nedenle seni de Kişisel Gelişim Profesyoneli yetiştiren bu büyük kurumun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgi almak istersen 0212 278 00 99′dan bize ulaşabilirsin.

LIVCON Franchising Sunum Dosyasını Buradan İndirebilirsiniz. 
LIVCON Örnek Ofisimizi Buradan İnceleyebilirsiniz.