Bilgi Almak İstiyorum

Adınız  
E-posta    
Telefon  
Konu  
İleti  
Detaylı Bilgi İçin
LIVCON
Öncelikle sana bunca zaman hiç saygı duymadan kötü davrandığım için özür dileyerek başlamak istiyorum. Sen yıllarca benim için en iyisini yapabilmek için uğraşırken seni aşşağılamam, senden nefret etmem, seninle ilgili sürekli söylenmemden dolayı beni affet. 
 
Sana verdiğim kötü yiyecek içecekler, sana söylediğim kötü sözler ve telkinler ve üstüne sana yaptığım onca taciz ederken sen en iyisini hiç bıkmadan yapmaya çalıştın. Nasıl olur da hala sabırla burada benimle varsın? Sana bu kadar şey yaptıktan sonra nasıl hala hayatta kalabildin? Bazı günler sana çirkin, işe yaramz, şişman vb gibi bir sürü şey söyledim. Ama sen yine de yılmadın ve beni desteklemeye devam ettin. Bir çok zaman senin ihtiyaçlarını umursamadım, çoğu zaman senden utandım. Seni sakladım. 
 
Ancak şimdi anladım ki senin kadar güzeli ve değerlisi yok. Seni sevmek için uğraşıyorum benim canım cananım vücudum/bedenim. Her bir hücrene, her bir bezine, her bir kemiğine her bir nefesine hayranım. Nasıl oldu da daha önce fark edemedim güzelliğini, eşsizliğini! 
 
Bundan sonra sana çok iyi bakacağım söz veriyorum. Sana doğru besleyeceğim, güzel sözler fısıldıyacağım kulağına, arada bir sarılıcam sana ve öpücem seni omuzlarından. Şimdi arkadaş olabiliriz. Bana güvenebilirsin. Sen ve ben yeni tanıştık belki ama ölene kadar derin dostluğumuz olacak. 
 
Seni Seviyorum.
 
Teşekkür ederim.